Sijonas per mažiau nei 1h


Nors siuvimo įgūdžius dar pati lavinu ir tikriausiai ilgai lavinsiu, parodysiu paprastą sijonuką, kurį galite pasisiūti greičiau nei per valandą, turinčios minimalius siuvimo įgūdžius.
Visų pirma iš kur gauti medžiagos? Nuėjus į siuvimo parduotuvę ir pamačius kainą už metrą tikrai nesinori mokėti tiek bandymams. Išeitis viena - dėvėtų rūbų parduotuvės. Geriausias variantas ir tikrai daugumoje miestų yra Humana. Kiekvienoj parduotuvėj būna medžiagų tikrai tikrai, o geriausia, kai jau prasideda išpardavimai didieji, tad geros medžiagos bandymams ir ne tik tikrai rasite ten. Aš šios burgundiškos spalvos medžiagos kaip tik radau ten ir už 5 metrus nepilnus sumokėjau 3Lt.
Kai jau turime medžiagą, galime galvoti ką norime iš jos padaryti. Šiam modeliui labiau tiktų kokia nors marga, raštuota medžiaga, nes maniškė, nors ir graži, gavosi kaip mokyklinė uniforma.. 
Mums reikės: medžiagos, gumos (kiekvienoje siuvimo parduotuvėje) žirklių,adatos, siūlų,metro, bei siuvimo mašinos.

  • Taigi visų pirma išsimatuojame save per liemenį klubus, žinoma galima kirpti iš akies, bet ar po to nebus taip, kad sijonas bus mažas arba didelis. Kai turime išmatavimus išsikerpame medžiagą. Kerpame paprastai, šiame modely jokių įmantrybių nėra. 
  • Pasiimame adatą ir siūlą, darysime sijono viršų, kuriame bus guma. Būsimo sijono viršų užlenkiame iki 3 cm ir su adata pasidarome pradžią, susiūname. 
  • Tuomet laikas gumai. Paiimame pieštuką ir lipnios ir gumos pradžia priklijuojame prie pieštuko (gali būt nebūtinai pieštukas) tuomet labai lengvai guma praslys pro susiūtą medžiagą. 
  • Kai jau turime sutrauktą gumą galime prisidėti ir pasimatuoti ar dydis mums tinka, pasižymėti kur vėliau turėsime nukirpti gumą. 
  • Tada pradedame siūti visus galus, pradėjau nuo apačios, užsilenkiame apie 1cm ir gražiai užsiūname, tuomet ėmiausi sijono galo susiūvimo ir viskas! Gumą gražiai nukerpame, pasleliame ir tai pat užsiūname. :)

6 komentarai: